Oferta dodatkowa - LO Abis Włocławek

Oferta dodatkowa

Unikalna oferta edukacyjna Liceum ABiS to nie wszystko!

Oprócz programu nauczania Nasza Szkoła ma do zaoferowania:

•    Bezpieczeństwo- na terenie szkoły ma siedzibę oraz pilnuje budynku i porządku firma ochroniarska SNAJPER.

•    Nowoczesność- nowoczesne pracownie komputerowe z dostępem do Internetu. Dostęp do sieci bezprzewodowej.

•    Wsparcie- liceum w swoich działaniach jest wspierana organizacyjnie i merytorycznie przez Wyższą Szkołę Informatyki i Umiejętności

•    Kadra- zespół dydaktyczny składający się m.in. z wykładowców akademickich WSIU

•    Wygoda- kilkunastoosobowe klasy

•    Bezpłatna nauka, klasy mundurowe o kilku specjalnościach, nowe profile

•    Pomoc- system stypendialny dla uczniów znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

•    Skuteczność - podział na grupy wg stopnia zaawansowania na zajęciach językowych oraz na informatyce.

•    Szkolenia- na terenie szkoły działa Ośrodek Szkolenia Kierowców „ANDROMARK” – chętni będą mogli skorzystać z możliwości odbycia kursu na prawo jazdy na terenie szkoły

•    Rozwój- możliwość odbycia różnorodnych szkoleń i kursów, np. nurkowego, spadochronowego, szybowcowego, ratownictwa wodnego, itp. współorganizowanych przez Szkołę. Szkolenia teoretyczne będą się odbywać na terenie szkoły.

•    Zniżki- wszystkie szkolenia i kursy objęte są promocją dla uczniów Liceum ABiS

•    Praktyki- możliwość odbycia praktyk uczniowskich w wybranych służbach mundurowych.

•    Pasje- koła zainteresowań, np. strzeleckie, krótkofalarskie, astronomiczne itp.

•    Innowacyjność- autorski program zajęć przygotowujących do testów i egzaminów kwalifikacyjnych do służb mundurowych. Różnorodne zajęcia prowadzone przy współudziale przedstawicieli wybranych służb.

Jeśli szukasz czegoś oryginalnego i niepowtarzalnego - wybierz ABiS!